RELAX MASAJ

Bali masajının derin gevşetici unsurlarını bir araya getiren bu bakım işlemi ,ruh halinizi iyileştirecek ve sizi stresten arındıracak enerji verici tekniklerden yararlanır.Gergin kasların derinine işleyen beden,zihin ve ruhun dengeye kavuşmasını garanti eden tam bir vücut masajıdır.Duygularınızı tazeler.

KLASİK İSVEÇ MASAJI

Kas yorgunluğu,kronik ağrılar ve spor meraklıları için bu zindeleştirici masajımızla yeniden canlanın ve rahatlayın.Terapistlerimiz kan dolaşımını arttırmak ,kas gerginliğini çözmek ve hareketlerdeki zorlanmaları iyileştirmek için çeşitli tekniklerden yararlanır.Kişiye özel esans yağları kişisel gereksinimlerinizi karşılamaya yardım eder.

AROMA TERAPİ

Doğru seçilmiş esans yağlarıyla huzuru yakalayın ve bedenınızı ve ruhunuzu rahatlatan hassas dokunuşların keyfini çıkarın.

TÜRK HAMAM MASAJI

Cildinizi temizleyen bu Osmanlı geleneğine katılın.Cildinizin yeniden nefes alabilmesi için ölü deri hücreleri kese ile temizlenir.Bu bedenınızdeki kan dolaşımın iyileşmesini sağlar. Bunu güzel bir vücut kokusu ile yapılan baştan aşağı bir sabun masajı takip eder.Bu geleneksel deneyim olağanüstüdür.

SAĞLIK KULÜBÜ ETKİNLİKLERİ

  • Kapalı yüzme havuzu
  • Fitness studio
  • Türk hamamı
  • Sauna
  • Masaj odası